Sobota v 20.32 - 24.Červenec 2010 | napsal : piotr28 | rubrika: fotbal

Pre-season friendly: Washington - Portsmouth (25.7. - 1:30)

Tip: over 2,5 branek

Washington hraje MLS a je na tom hodně bídně. Je to nejslabší tým, který má na svém kontě pouhé 3 výhry a 3 remízy z 18 utkání. A skóre 12:28. Pro U.D. to bude 4 match během psoledního týdne a to bude někde znát. Navíc je hodně hráčů autBarklage, Cristman, Jakovic, Pena, Pontius, Quinn, Wallace a otazník je nad Burchem. Jsou to hráči, kteří jsou i oporami týmu. Plus je jasné že se bdue hodně střídat díky velké zátěži.

Pompeys je na tom hodně bídně. Do USA dovalili s 12hráči, kteří jsou fit(s áčka). Navíc se zranil brankář Stewart. Největší hvězdou Pompeys je Nugent, který bude trápit obranu Washingtonu. Pompeys potřebují peníze a tak mají americké turné jako možnost získat si fanoušky, kteří by jim přispěli. Tým spadl z Premier League s hodně špatnými výkony, ve kterých inkasovali hodně branek. V prvním match za “louží” remizovali s Edmontonem 1:1 a vyhráli na penalty.

V tomto utkání čekám velkou přestřelku, protože obě mužstva jsou hodně oslabené a jak by jinak mohli získat Pompeys fanoušky než pořádným fotbalem s hodně brankama? Pro mě to je jasný over..

Kurz: 1,85 expekt

Důvěra: 80%

 

Komentáře (3)

 1. counterpika říká:

  Myslím, že ” Pompeys ” díky tomu co předvedli moc fanoušků nepřilákají :D Jinak pěkný tip ;)

 2. JoJose říká:

  1x OK
  +68 bodů

 3. piotr28 říká:

  jo no :)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.