Neděle v 0.38 - 25.Červenec 2010 | napsal : pierre | rubrika: formule 1

Formule 1 - VC Německa

Tak zítra opět v pravidelném čase ve 14:00 hod. našeho času se pojede další závod Formule 1, tentokrát Velká Cena Německa na Hockenheimu.

Kvalifikace nepřinesla žádné velké překvapení oproti volným tréninům, ale jinak byla docela zajímavá. Kvalifikaci jako obvykle vyhrál Sebastian Vettel s vozem RedBull, ale tentokrát to bylo opravdu velmi těsné a na druhém místě se umístil Fernando Alonso na Ferarri a to s odstupem 0.002 s. Třetí se umístil Filipe Massa na druhém Ferarri a čtvrtý Mark Webber s druhým vozem RedBull. Následně se umístilo duo McLaren v pořadí Jenson Button a za ním současný lídr Lewis Hamilton. Na 7. místě opět dobře jedoucí R.Kubica s vozem Renault a dále R.Barrichello a  N.Rosberg.

A jak dopadne zítřejší závod ?

Vzhledem k postavení na startu, tak nás čeká vcelku zajímavý závod, v čele RedBull a Ferarri, které se opět vrátilo do formy a za nimi oba McLareny. Sebastian Vettel si vybojoval velmi těsně pole position a na domácí VC určitě bude chtít hodně vyhrát. Ferarri o tomto víkendu opět předvádí pěkné výkony - hlavně Fernando Alonso, kterému velmi těsně uteklo pole position. Myslím, že o vítězství se poperou hlavně tito dva jezdci mezi sebou. Osobně si myslím, že F.Alonso by mohl mít lehce navrh a tentokrát tipuji jeho na vítěze.

Fernando Alonso - vítěz závodu - 3,0 - Expekt - 40%

Dále bych přidal tip na jiného domácího závodníka, který stále pokulhává za očekáváním a svojí slávou a to na Michaela Schumachera a to, že se v závodě umístí na bodované příčce. V kvalifikace se umístil na 11. nepostupovém místě a zde v Německu se mu prozatím docela daří, takže bodová pozice by pro něj neměla být problém. 

Michael Schumacher - umístění na bodech - do 10.místa - 1,45 - Bwin - 80%

 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    2x OK
    +80 +36 +5=
    +121 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.