Pondělí v 19.54 - 26.Červenec 2010 | napsal : piotr28 | rubrika: fotbal

Pre-season friendly: Exeter - Bristol C. (26.7. - 20:45)

Tip: Obě mužstva dají gól

Exeter hraje League One, kde se dokázal udržet (2009/2010) po postupi z League Two (2008/2009). Sice se udržel s odřenýma ušima (18.místo - pouhý bod od barážových příček) ale i tak je stále tam. Doma Exeter nehrál vůbec špatně a získal 37 bodů z 51.A na svém kontě měl pohé4 domácí prohry. Do dnešního utkání zasáhne 5 hráčů, kteří oblékali dres Bristol City - Stewart, Golbourne, Hraley, Edwards a Noble. Noble, Nardiello, Thomson, Krysiak si odbydou premiéru v dresu Exeter.První friendly match exeter prohrál s (pod)průměrným týmem Crystal Palace 2:0.

Bristol hraje Championship, je to (pro mě kvalitní mužstvo), které harje sympatický fotbal. Ovšem tohle všechno předvádí hlavně na domácím stadionu (loni 10-10-3 a skore 30:20 - venku byl jejich počet obdržených branek jednou tolik). V dnešním utkání se představí nová posila s Grays útočník Charlie Taylor. Bristol nezažívá vůbec dobrou přípravu a ještě neokusil jak chutná vítezsví (Geteborg  1 : 1,Torguay 1:2, Aldershot 0:3). Jestli takto budou hrát i v sezoně, tak budou mít potíže se vůbec v Championship udržet (doufám, že budou spíše bojovat o play off).

V St James’ Park dnes uvidíme útočný fotbal. pro mě jistá sázka je, že se obě mužstva prosadí. Favorita nevidím v nikom a výhrat může pdole mě kdokoliv.  Hráči, kteří hráli za Bristol se budou chtít ukázat + i nové posily. A bristol bude chtít urvat nějaké vítězství před seonou a zlepšit si sebevědomí.

Kurz: 1,67 unibet

Důvěra: 82%

 

Komentáře (4)

 1. piotr28 říká:

  sorry, že je to tak pozdě, ale jsem rád že sjem se k tomu vůbec dostal, protže toho je teď na mě docela dost.. sorry :(

 2. JoJose říká:

  1x OK
  ale bez bodového pohybu za nesplnění podmínky o 2h limitu.

 3. piotr28 říká:

  ok, příště to radši vypustím… když to nemá cenu… jen bych se chtěl zeptat, jestli se někdo nechá mnou inspirovat… dík za odpověď…

 4. JoJose říká:

  Určitě se najdou takoví kteří se nechají tebou inspirovat, osobně si také některé tvé zápasy vybírám.

  A k tomu utkání: cenu to má, ikdyž to vsadí jen jeden člověk, jen ti bohužel nebylo utkání zařazeno do soutěže.

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.