Úterý v 11.44 - 27.Červenec 2010 | napsal : counterpika | rubrika: fotbal

Liga mistrů - 3. předkolo : Litex Loveč - Žilina (27.7. - 19:00 )

! Tento tip se týká postupujícího týmu, sázka musí být uzavřena do 27.7. do 19:00 ; sázka bude vyhodnocena po odehrané odvetě 4.8. od 20:30 !

Domácí Litex Loveč je podle bookies favoritem - bulharský mistr, který se od předloňské sezóny velmi zlepšil by měl diktovat průběh zápasů.
Už v A Grupě ( bulharská 1. liga ) neskončil jako v sezóně 2008/2009 až na 4. místě, ale v loňské sezóně 2009/2010 výbornými výkony a výsledky nedal šanci největším ligovým konkurentům CSKA a Levski Sofii.
Největší síla bulharského mistra je v domácích zápasech - z 15 domácích ligových zápasů měli neuvěřitelnou bilanci 14-0-1 se skóre 34:2 ! Odnesla to jak kvalitní CSKA Sofia 2:0, tak i Levski Sofia 3:0. Venku prohrál pouze 3x, navíc dostal ze všech 15 venkovních zápasů pouze 15 branek, takže je jasné, že Žilina bude mít to dělat, aby se prosadila jak doma, tak hlavně venku, když nedokázala vstřelit gól ani na Maltě Birkirkaře, se kterou prohrála 1:0.
Ani jeden z týmů se nedostal daleko v domácím poháru ( Litex Loveč vypadl v osmifinále, Žilina už ve 3. kole ), v Evropské lize oba týmy vypadly ve 4. předkole.
Slovenský mistr Žilina vyhrál v minulé sezóně ligu pouze o 3 body před Slovanem. Titul získali hlavně kvůli výborným výkonům v domácím prostředí ( 15-1-1 se skóre 37:7 ), protože venku to za moc nestálo ( 8-3-5 se skóre 22:10, což je proti nepříliš kvalitním týmům v Corgoň lize velmi slabý výkon na tým, který chce uspět na hřišti Litexu Loveč ).
Žilině se povedlo před 3 týdny vyhrát Superpohár nad Slovanem 2:1 na penalty, pak v týdnu prohráli na hřišti velmi slabé Birkirkary 1:0 a v lize vyhráli těsně nad Vion Zlaté Moravce 2:1, výkony však nebyly ani trochu povedené, v některých pasážích hry to fotbal příliš nepřipomínalo. V týdnu před zápasem v Bulharsku doma podle očekávání porazili Birkirkaru 3:0, což bylo asi víc jak jisté, v sobotu ale  navázali fotbalisté Žiliny na výkony z těch předešlých zápasů, zápas zase začali mizerně, když doma se Slovanem prohrávali už v 25. minutě 0:2 a nebýt naprosto zbytečného vyloučení Hada ze Slovanu ( chtěl zabránit rychlému rozehrání na půlce, i když měl už žlutou kartu ), tak by Žilina nakonec na 2:2 nesrovnala. Pokud by takhle začala proti Loveči, tak by gól už vstřelit nedokázala v žádném případě.
Do Bulharska musela Žilina odletět bez důležitého obránce Angeloviče, který dostal v domácí odvetě proti Birkirkaře druhou žlutou kartu a má stop na dnešní zápas.
Loveč má za sebou mnohem větší odpočinek než Žilina, která musela odehrát už několik těžkých zápasů a cestovat do Bulharska. Loveč porazil v 2. předkole Rudar 1:0 a 4:0, v přípravě hrál velmi dobře proti kvalitním týmům jako byly Brondby nebo Utrecht.
Žilina od začátku sezóny nehraje vůbec dobře, navíc Bulharský mistr, který má v týmu mnoho Brazilců a dva Francouze je na tom s kvalitou určitě lépe. Žilina rozhodně nepředvede ve dvouzápase takový výkon, aby se dostala až do 4. předkola LM, natož do hlavní části soutěže, na to je tým s domácími hráči a některými bývalými “Gambrinus ligovými” málo kvalitní. Očekávám, že si Žilina přiveze již velmi špatný výsledek do domácí odvety, kde už si to Loveč pohlídá. V celkovém součtu branek z obou zápaů očekávám, že Litex Loveč nastřílí minimálně o 2 branky více než Žilina.

Pick : Postup -  Litex Loveč - MŠK Žilina ( Litex Loveč )1,57 – 85 % - doxxbet


 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    1x KO
    -85 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.