Úterý v 12.48 - 27.Červenec 2010 | napsal : piotr28 | rubrika: fotbal

Pre-season friendly: Benfica - Sunderland (27.7. - 22:15)

Tip: obě mužstva dají gól

Benfica je mistrem portugalské ligy. Hra, ktreou benfica předvádí musí bavit všechyn fanoušky. I ty kteří zrovna porugalský fotbal nemusí (jako já). Benfica je útočný tým, který má vynikající útočníky (saviolla, Cardozo). v záloze je Aimar, Garcia. Benficu opustil Ramirez, což je citelná ztráta pro zálohu. Ve friendly matches je Benfica hodně produktivní, ze 4 utkání dala svým soupeřům 12 branek (Monaco, Guimares, Groningen,  Sion), ale v každém utkání také inkasovali minimálně 2 branky.

Black Cats hrají Premier League a last season ukázali, že umí hrát velmi kvalitní fotbal a nebojují jen o záchranu. Do hry dnes nezasáhnou zranění Turner, Gordon, Bramble. Bramble je nahrazen Ferdinandem a do hry by se měl vrátit v dnešním utkáni Cattermole. V útoku last match řádil proti Tigers Cambell, který dal za první poločas 4 branky a výrazně si řekl o pozornost. Dále v útoku je Bent a Jones. Sunderland zatím ve všech svých přátelácích střelil branku.

V tomto utkání věřím oběma útokům. Benfica ho má hodně silný a tak bych v tom neviděl problém. Ovšem hodně to skřipe v obraně. Benfica inkasovala i s týmy jako Sion. Což je pdole mě tým, který je o třídu horší jak Sunderland. Navíc se za 3 dny hraje Guadiana Cup, který Benfica hostí a bude chtít zahrát kvalitní turnaj. Což napovídá tomu, že dnešní výkon nebude 100%.

Kurz: 1,62 unibet

Důvěra: 82%

 

Komentáře (1)

  1. JoJose říká:

    1x KO
    -77 bodů

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.