Čtvrtek v 13.45 - 29.Červenec 2010 | napsal : Alfonz | rubrika: ostatní

3. předkolo EL

Olympiakos Pireus vs Maccabi Tel Aviv, 20:30

Olympiakos, vyhlášený řecký velkoklub přivítá na svém Georgios Karaiskakis Stadium Izraelský Maccabi.

Že nehraje Olympiakos alespoň kvalifikaci o LM ? Ano je to nezvyk, jelikož Olympiakos je dá se říct pravidelný účastník milionové soutěže.

Jenže v minulé sezóně skončil až 3., za Panathinaikosem a PAOK. Takže pro Olympiakos zbyla tato “podřadná soutěž”. Ovšem už z druhého kola předkola jsme si mohli všimnout, že nenechává nic náhodě a rozstřílel Albánského soupeře s celkovým skóre 11:1.

V létě tento klub posílil o Rommedahla z Ajaxu, vele zkušeného Ibagazu, strikera Mirallase i velkou posilu do obrany Modesta z Monaca. Poslední čerstvou přestupovou bombou je příchod Riery z Liverpoolu.

V tomto zápase by Olympiakos měl nastoupit v kompletní sestavě

Nikopolidis-Modesto,Galitsios,Mellberg,Diogo,Dudu(C),Zairi,Mirallas,Riera,Maresca,Derbyshire(?).

Maccabi skončilo v izraelské lize také na třetím místě, stejně jako Olympiakos. Což jí odsoudilo také k druhému předkolu EL. Kde se protrápila k výhře nad černohorským klubem Mogren Budva. Dvojduel skončil 3:2 pro Maccabi.

Největší oslabení dosáhli zajisté prodejem nejlepšího střelce klubu v minulé sezóně Shevhon, který odešel do konkurenčního Hapoelu.

V tomto zápase vidím šance Maccabi prachbídně. Olympiakos si bdue chtít a podle mě vybuduje dostatečný náskok do odvety.

Pick:Ol.Pireus -1,5;2,08 bet 365;70%

 

Komentáře (1)

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.