Sobota v 8.01 - 23.Duben 2011 | napsal : vicky0 | rubrika: tenis

Wozniacki - Radwanska(23.4-18:30)

Turnaj ve Stuttgartu měl včera volný den a tak se po denní přestávce vracíme zpět na kurty v semifinálových bojích.Světová jednička Caroline Wozniacki zatím letos jasně potvrzuje svou příslušnost a na antuce má zatím bilance 7/O.Celoživotní potom 64/26.Poslední 4 utkání navíc vyhrála bez ztráty setu.Její dnešní soupeřka Radwanska je na 14. místě světa.Její letošní bilance na antuce je 3/0 a celoživotní potom 59/33.Zde na turnaji také prochází poměrně suverénně bez ztráty setu.Vzájemná utkání jsou 3-1 pro Caroline, všechna se hrála na antuce a kromě prvního utkání v roce 2007 vyhrál Caroline všechna bez ztráty setu.Obě tenistky zde obhajují osmifinále, kde Wozniacki vypadla minulý rok vcelku nečekaně s Lucií Šafářovou.Letošní úspěch by jí tak pomohl zvětši si náskok na čele žebříčku.Dnes tedy očekávám 8. výhru v řadě pro Wozniacki , která bude již od začátku aktivní a soupeřku smete přesně tak jak je její stylem.Ve finále uvidíme světovou jedničku a můj tip je, že první set zvládne bez problémů.

Tip:Radwanska under 5.5 první set

Kurz:1.5(sportingbet)