Neděle v 10.32 - 24.Duben 2011 | napsal : vicky0 | rubrika: tenis

Halep - Brianti(24.4-16:00)

Již třetí analýza psaná na Simonu Halep z tohoto turnaje.Je však jasná , že Simona zde má životní formu a celou dobu byl spolufavoritka turnaje.Její letošní bilance z antuky se tak postupně vylepšuje na 4/2.Simona zde obhajuje finále a tak bodový zisk nebude zas tak velký,ale v případě vítězství si jistě přilepší.Její dnešní soupeřkou je Brianti.Ta je na 94. místě světa s letošní antukovou bilancí 4/1.Celoživotní je pak 102/92.Semifinále turnaje měla velmi ulehčené , když její soupeřka Dinara Safina vzdala zápas bez boje m jinak Brianti ztratila set ve čtvrtfinále proti Oudin.Vzájemné utkání je pouze jedno a je rok staré , když v roce 2010 porazila Simona Halep Brianti a to  na hardu jednoznačně 6-1 6-1.Na antuce se Simona cítí snad ještě lépe.Na tomto turnaji navíc neztratila ani set a budu se opakovat , když řeknu , že zde pravidelně předvádí nadstandartní  výkony.Dnes tedy opět očekávám její vítězství a tentokrát si zahraji , že již v prvním setu bude Simona Halep dominovat.

Tip: 1.set Halep - 1.5 gamů

Kurz:1.55(sportingbet)