Úterý v 11.34 - 27.Září 2011 | napsal : pecak | rubrika: hokej

Servette – Kloten

27.9.2011 – 19.45, Les Vernets Genève

Dnes jsou na programu NLA tři zápasy. Jedná se o dohrávky a předehrávky. Pokud mě vyjde čas, tak se budu snažit rozebrat všechny tři dnešní zápasy. V prvním z nich přivátá doma Servette Kloten. To co zažilo Servette v posledních dvou zápasech o něčem asi svědčí. Rozhodující branku inkasovali 9 a 11 sekund před koncem zápasů. Zajímavé, když se to stane 2x po sobě. Sitauce obou mančaftů je naprosto rozdílná. Servette se vůbec nedaří a po po 5 kolech má na svém kontě pouhý jeden bod. To Kloten válí. Z šesti zápasů 15 bodů, kvalitní výkon. Je nutno říct, že Servette probadlo pouze v Zugu a to až ve třetí třetině. Jinak sehrává velice vyrovnané zápasy. Jakoby jim nepřálo štěstíčko.Servette v pátek do Lakers, tady by body taktéž uhrát mohli a Kloten doma hostí Zug. K dnešním absencím. Domácím bude chybět Adrian Brunner, Savary, Vermeille, Hecquefeuille, Fritsche, Randegger,Salmelainen. Hostům Steiner, Nordgren, Westcott, Sindel, Du Bois, Hollenstein. Na začátek sezony docela početné marodky. Takže tento fakt brát rozhodně v úvahu. Vzájemné zápasy loni i předloni hooodně vyrovnané. Vždy rozhoduje jedna branka na tu či onu stranu. V tomto matchi se nabízí zahrát under. Kurz u pinnnacle je velice pěkný. Já ovšem nepohrdnou jinou sázku. Bwin neustále zvyšuje kurz na remízu po první třetině. A tahleta hranice mě v tento moment nenechává a nemůže nechat klidným…

Tip, remíza po 1.třetině, kurz bwin 3.20 (80%)