Úterý v 15.27 - 11.Říjen 2011 | napsal : pierre | rubrika: BetClic, fotbal

Sázkaři u nás před bitvou v Litvě pořád věří českému národnímu týmu

Náš tým se dnes popere o postup do baráže o EURO 2012 v Litvě (20:45) a jak jsme se dozvěděli, naše komunita českých sázkařů pořád stojí za našim nároďákem.

Například, internetová sázková kancelář BetClic přijala velký počet sázek na toto utkání a tipy zákazníků hovoří za vše. PR manažer BetClic Everest Group pro Českou republiku a Slovensko, Jakub Štefek, tato čísla potvrzuje:“Opravdu můžu potvrdit, že o tento duel je velký zájem u našich sázkařů a více než 90% věří, že si z Litvy odvezeme všechny tři body. Po našem utkání doma z Lichtenštejnskem je to druhý nejjasnější názor našich zákazníků.“ Říká Štefek a dodává: „Je to navíc skvělý důkaz toho, že víra v český tým je pořád velká a to ve mně, pokud mluvím jako fanoušek, vyvolává pocit odhodlání a naděje v dnešní výsledek!“
Český tým dnes musí v Litvě jednoznačně bodovat a snad nám nahraje i fakt, že domácí již ztratili většinu motivace, protože je pro ně kvalifikace neúspěšná. Ztrácíme 1 bod na Skotsko, které dnes vystoupí ve Španělsku. V případě rovnosti bodů jde do baráže český tým, protože má se Skoty lepší vzájemné zápasy.

Kurzy na utkání Litva – Česká republika:

Betclic.com: 6,50 – 3,90 – 1,50
Expekt.com: 5,80 – 3,55 – 1,60

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.