Pátek v 10.53 - 21.Říjen 2011 | napsal : pecak | rubrika: hokej

Tigers – Ambri

21.10.2011 – 19.45, Ilfishalle Langnau

NLA je v plném proudu, o víkendu nás čekají úplné dvě kola, 12 zápasů, 12 pěkných matchů. Dnes na svém ledě přivítají Tigers hosty z Ambri. Domácí se v posledních dvou zápasech zvedli, když doma dokázali porazit silný Davos a ledě GE zvítězili 2:1 po prodloužení. Předtím byly výsledky a výkony malinko neslané, nesladké. Jak Tigers, tak Ambri mají na svém kontě 17 bodů a bojují mezi sebou o devátou příčku v tabulce. Pro domácí malinko zatím zklamání, pro hosty výborná pozice. Ovšem… Ambri si body nahrálo v úvodních kolech soutěže, v posledních 7 zápasech získali 3 body, za 3 prohry v prodloužení, ostatní 4 zápasy prohráli. Ambri se pomalu, ale jistě začíná propadat, propadat tam, kam by měli patřit. V posledním kole prohráli na ledě Lakers 4:2. Na ledě poslední mančafrtu NLA. To dnes Tigers jsou mnohem lepší než Lakers. Tigers se lépe daří doma, venku je to mnohem horší.To Ambri naopak překvapuje, venku z oněch 17 bodů dokázali urvat hned 10. Zajímavé, v minulých sezonách měli problém venku uhrát bod. Ale ona se ta statistika bude jen a jen v podání Ambri kazit. Zítra má Ambri doma Kloten, tigers jedou do Lugana. Ve vzájemných zápasech je to tak nějak vyrovnaně…Zajímavé jsou absence. Domácím chybí Schilt, Gustafsson, Neff, hostům Duca, Demuth, Grassi, Kobach, Trevor Meier, Martin Kariya, Lachmatow, Schulthess, Westrum. Neskutečné absence na straně hostů! Vetšina klíčových hráčů. V takové okleštěné sestavě dnes na ledě Tigers nemohou uspět. A pokud uspějí,tak to bude výkon a výsledek hodný zázraku.

Tip, výhra Tigers po 60.minutách, kurz sportingbet 1.91 (85%)