Úterý v 13.14 - 01.Listopad 2011 | napsal : pecak | rubrika: hokej

Kloten – Fribourg

1.11.2011 – 19.45, Kolping Arena Kloten
Bitva o první místo jak se patří. Kloten druhý 41 bodů, Fribourg první 42bodů. Poté, co hosté vyřešili pozici golmanské jedničky a do brány se místo Rytze přesunul Christobal Huet, tak Fribourg šlape.Neskutečně šlape. Vždyť v posledních 12 kolech prohráli pouze 2x. Doma s Davosem a po prodloužení v GE.V nejproduktivnější desítce NLA jsou hned 3 hráči Fribourgu ( Bykov, Sprunger, Rosa), Kloten tam má dvojici Dupont, Santala. Kloten teď střídá vítězství s prohrou, na řadě by dnes podle tohoto pravidla měla být výhra. Fribourg teď čekájí do soboty náročné tři zápasy, dnes do Klotenu, v pátek do Davosu a v sobotu doma Lions. Kloten v pátek do Zugu a v sobotu doma Biel. Domácí se musí obejít bez teiner, Nordgren, Hollenstein, DuBois, Romano Lemm. Hosté bez Heins,Afanasenkow.Letošní vzájemný zápas skončil 2:0 ve prospěch Fribourgu. A první třetina skončila remízou 0:0. Dnes očekávám hezký a vyrovnaný zápas. Tudíž nikoho nemůže překvapit tip na remízu po první třetině.
Tip, remíza po první třetině, kurz bwin 2.65 (55%)