Pondělí v 22.00 - 12.Březen 2012 | napsal : pierre | rubrika: BetClic

Karel Poborský - Inter Milán a Chelsea zvládnou své odvety a zvítězí

Inter Milan vs Olympique Marseille (úterý, 13.3., 20:45) – TIP: 1

“Inter je pořád velmi kvalitní tým a na domácí půdě jsou navíc hodně silní. Marseille je v této sezóně daleko za očekáváním a bude pro ně nad její síly uhrát postupový výsledek. Zkušený Inter utkání zvládne a půjde v Lize mistrů dál.”

.

Chelsea vs SSC Neapol (středa, 14.3., 20:45) – TIP: 1

“Chelsea je sice 1:3 pozadu za italským rychlíkem, ale poslední výsledky (po odchodu AVB ) jsou slibným impulse v boji o trofej, kterou ještě Blues mohou v této sezóně získat. Jednoduše nevěřím, že se nechají vyřadit již v osmifinále a na svém Stamford Bridge selhat. Tipuji nejen výhru Chelsea, ale také její postup.”

.

Pokud tyto tipy budete následovat, získáte s Karlem Poborským kurz na BetClic.com 3,675. Pro nové zákazníky je navíc připravena sázka bez rizika až do výše 1,000 Kč. Pokud se tedy přidáte na BetClic.com, vsadíte si 1000 Kč na výhru Interu a Chelsea, bude vaše potenciální výhra činit 3,675 Kč! Pokud by ale náhodou Karlovy tipy nevyšly, nemusíte se ničeho bát – dostanete váš vklad ihned nazpět.

.

Karel Poborský je bývalý profesionální fotbalista a reprezentant Česka. V současnosti je podnikatel a fotbalový funkcionář − od roku 2006 je předsedou představenstva fotbalového klubu SK Dynamo České Budějovice, v roce 2009 se stal členem výkonného výboru Českomoravského fotbalového svazu a od roku 2011 je předsedou České asociace fotbalových hráčů. Karel tipuje utkání Ligy mistrů Inter vs Marseille a Chelsea vs Neapol.

.

Klikněte zde a podívejte se na kompletní nabídku na BetClic .

BetClic mimořádně nabízí sázku bez rizika ve výši 1.000 Kč !

.

betclic-souboj

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.