Čtvrtek v 14.00 - 13.Září 2012 | napsal : pierre | rubrika: BetClic

Hokejové tipy Karla Poborského na Extraligu

Dnes (čtvrtek, 13.9.) se opět rozjede sága plná soubojů, rychlosti a ostrých nožů v ledových arénách. Ale nebojte se, to není pozvánka na nějaký druhojakostní filmový brak plný krve – je to představení a informace o naší nejvyšší hokejové soutěži, jejíž sezóna 2012/2013 právě startuje. Karel Poborský, naše fotbalová ikona a Ambasador sázkové kanceláře Betclic, je pro tipy na nadcházejicí ročník osobou povolanou!. Proč, ptáte se? Karel je aktivním hráčem hokejového týmu Hluboká nad Vltavou, proto jeho tipy mají svoji váhu.

Nejčastější otázky jsou mezi hokejovými fandy rok co rok totožné – Kdo vyhraje základní část? Kdo získá titul? Který tým překvapí mile a který propadne? Jak dopadne můj tým? Takto bychom mohli pokračovat hodiny. Karla jsme se zeptali na některé z nich. Na otázku, kdo vyhraje základní část Extraligy, Karel prozradil: „Mými favority na výhru v základní části soutěže jsou týmy Sparty, Plzně, Liberce a Pardubic. K nim ještě přiřadím, jako možného černého koně, České Budějovice.“ A titul? „No, tak to asi nebudu dlouze přemýšlet. Titul přeji jednoznačně týmu Českých Budějovic, ať už se jedná o jakýkoliv sport,“ dodává Karel Poborský, evidentní jihočeský patriot.

Nová sezóna je okořeněna nováčkem z Chomutova, kde se místní bárka bukanýrů přetransformovala na skvostnou plachetnici plnou zkušených pirátů, kteří chtějí brázdit hladinu Extraligy a připravit nejednoho ze šlechticů o jeho body, čest a slávu. Hned první příležitost mají ve čtvrtek, kdy jim vlastním mořem proletí brněnská Kometa, jejíž lesk a ohon budou chtít piráti ukořistit.
Dalším klenotem může být již téměř jistá výluka v NHL, která by nám mohla zavát spoustu hráčů, kteří by zajistili zaplnění hokejových arén i v místech, kde v posledních letech jen marně snili o vyprodaném stánku. Jména jako Jágr, Plekanec a další by zavedla na zimní stadióny i ne úplně hokejové nadšence.
První kolo je tedy za dveřmi, tak se pojďme podívat na tipy Karla Poborského. Jak odstartuje novou sezónu „Steve“ jako hokejový sázkař?

Chomutov - Kometa Brno (čtvrtek) — Tip: 1 Kurs BetClic : 2,20
Oceláři Třinec - HC Pardubice — Tip: 2 Kurs BetClic : 3,05
Rytíři Kladno - Bílí tygři Liberec — Tip: 1 Kurs BetClic : 2,25
České Budějovice - HC Vítkovice — Tip: 1 Kurs BetClic : 2,05
HC Škoda Plzeň - HC Litvínov — Tip: 1 Kurs BetClic : 1,60
HC PSG Zlín - Slavia Praha — Tip: 2 Kurs BetClic : 3,40
HC Sparta Praha - Energie Karlovy Vary — Tip: 1 Kurs BetClic : 1,60

Pokud dle Karlových tipů vsadíte 100,-, bude vaše potenciální výhra činit (dle kursů sk Betclic) 26,939 Kč.

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.