Úterý v 14.26 - 23.Říjen 2012 | napsal : pierre | rubrika: fotbal, ostatní

Liga mistrů: pojistka na výsledek 0-0

Milionářská soutěž dnes večer nabídne souboj mezi Petrem Čechem, který se v barvách Chelsea postaví proti Šachtaru Doněck, kde hraje Tomáš Hübschman. Obě mužstva jsou v současné chvíli ve výborné formě, a proto tento zápas o průběžné první místo skupiny E nabídne kvalitní podívanou.

Velkým překvapením se stal Borisov, který v roli outsidera dokázal ve dvou kolech získat šest bodů. Teď na stadion do Minsku míří horkokrevná Valencie se tří bodovou ztrátou na jejich soupeře. Pokud se dnes večer podaří běloruskému celku opět zvítězit, postup ze skupiny bude na dosah.

Nezapomeňte, že na každý zápas Ligy mistrů nabízíme speciální pojištění výsledku 0-0, kdy vracíme zpět celý váš vklad na nevýherní sázky typu Přesný výsledek, Poločas/Konečný stav a První střelec gólu/Poslední střelec gólu.

Využijte jedinečnou pojistku na všechny zápasy letošního ročníku Ligy mistrů.

Kromě jedné z nejširších nabídek sázek na všechna utkání Ligy mistrů, pro vás Unibet nyní připravil pojistku na vrácení peněz, pokud utkání skončí výsledkem 0:0.

Unibet vám vrátí zpět celý váš vklad na nevýherní sázky typu Přesný výsledek, Poločas/Konečný stav a První střelec gólu/Poslední střelec gólu.

Takže i přes poměrně „nudný” zápas, který skončí výsledkem 0:0 a přitom jste vsadili, že dá ‘Messi první gól v zápase’, získáte zpět celou sázku do posledního halíře! A nezáleží na výši sázky nebo kolikrát vsadíte!

Upozorňujeme, že je důležité dodržet typ sázky uvedený výše.

To vše dělá Unibet tím nejlepším místem pro uzavření vašich sázek na Ligu mistrů i v nové sezóně!

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.