Čtvrtek v 13.59 - 07.Březen 2013 | napsal : pierre | rubrika: BetClic, fotbal

Evropská liga: Plzeň s Fenerbahce a FC Barcelona vs. AC Milán

Vyzpovídali jsme pro Vás Karla Poborského, ambasadora online sázkové kanceláře BetClic, šéfa fotbalového týmu Českých Budějovic, předsedu hráčské asociace a rekordmana v počtu reprezentačních startů.

1. Jaký je tvůj tip na prvni zápas Plzně s Fenerbahce v Evropské lize?

KAREL: ‘’Vzhledem k tomu, že Fenerbahce bude hrát doma za zavřenými dveřmi bez divácké podpory, tak se situace Plzněvýrazně změnila a rázem v ní vidím mírného favorita na postup. V prvním zápase tipuju výhru Plzně 2:1‘’.

2. Který z týmů Karle favorizuješ na výhru v Evropské lize a proč?

KAREL: ’’Těch týmů, které můžou získat trofej je samozřejmě více. Jak už jsem dříve zmínil, jestliže Plzeň přejde přes Fenerbahce, může dojít hodně daleko. Viktoria je to takový malý velký tým, co si věří, a může vyřadit kohokoliv. Jinak jsou tu samozřejmě týmy jako Chelsea, Tottenham či Bordeaux’’.

3. Věříš , že FC Barcelona postoupí po prvním zápase, který nezvládla v Miláně?

KAREL: ‘’V prvním zápase na San Siru se Italové na Barcu výborně takticky připravili a skvěle uhlídali Messiho, který si ani neškrtl. Myslím si, že i odveta bude mít podobný průběh a tipuju remízu 0:0 ’’.

4. Po remíze s Bulharskem a jasných výhrách v přátelských utkáních se Slovenskem a Tureckem nás koncem března čekaji dalši dva zápasy v kvalifikaci na MS 2014. Ten první je proti Dánsku a druhý v Arménii. Co můžeme očekávat?

KAREL: ‘’Jestli kluci předvedou výkon jako v poslední ch zápasech tak obě utkání určitě vyhrajeme. Hráli parádně a jejich výkonnost šla a jde nahoru. V domácím duelu s Dánskem je cíl jasný, získat tři body. Výhodou pro nás je, že Dánům bude chybět jejich klíčový a velmi nebezpečný útočník Nicklas Bendtner, který nemůže hrát za národní tým 6 měsíců za řízení v podnapilém stavu. Ještě důležitější ale bude to, že se hraje na stadiónu v Olomouc, který našim hráčům vyhovuje a navíc už teď je vyprodaný. Myslím si ,že vyhrajeme 2:0 ’’.

I v Arménii chceme bodovat naplno a po dobře zvládnutém prvním zápase s Dánskem, si myslím, že vyhrajeme 1:0 a přivezeme si tedy všechny tři body.

5. Jaký je tvůj tip na dalši kvalifikačni zápasy jako Slovensko – Litva (23.3.) a Francie –Španělsko (26.3.)?

KAREL: ‘’Zdá se mi, že se Slováci poslední dobou trochu trápí a nehrají moc dobře. V živé paměti ještě všichni máme, jak nám Litva zkomplikovala postup v minulé kvalifikaci i proto tipuji výhru Litvy 1:0 . Bitva dvou velkých rivalů skončí remízou 2:2’’.

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.