Čtvrtek v 0.01 - 26.Únor 2015 | napsal : pierre | rubrika: ostatní

Basa piva zdarma (Gambrinus, Krušovice, Budvar aj.)

Blíží se nám březen a pomalu by se mělo hlásit o slovo jaro a zároveň je tu pomalu čas oblíbeného grilování. A co je ke grilování nejlepší? No přece dobře vychlazené pivičko a né jen jedno, ale rovnou celá basa. Máte rádi Gambrinus 11°, Krušovice 12°, Budějovický Budvar 10°, Bernard, Starobrno či snad jiné a rádi sázíte online (nebo by jste rádi), tak tahle akce je určená právě pro vás. No a jestli nemáte rádi pivko, nezoufejte i na vás jsme mysleli.

Jak tedy získat basu piva zdarma? No, stačí když se zaregistrujete na webu kursovesazky.info/basa-piva-zdarma.php u oblíbené online sázkové kaceláře bet-at-home.com, vložite na svůj účet první vklad (min. 500 Kč) a následně vsadíte svojí první sázku a basa piva zdarma je vaše.

Bet-at-home.com je oblíbená sázková kancelář jíž od roku 1999 s původními kořeny v Rakousku, nyní sídlí na Maltě s více jak 4.000.000 zákazníky. Společnost bet-at-home.com byla vždy aktivní a vstřícná k českým a slovenským sázkařům. Bet-at-home.com není jen sázková kancelář, ale i poker herna, či casino.
V současnosti nabízí 50% bonus za registraci na první vklad a to až do výše 2.500 Kč, či 100 €.
Takže nejvýhodnější je vložit jako první vklad 5.000 Kč (či 200 €) a získáte navíc ke svému vkladu bonus 2.500 Kč (či 100 €), tj. máte na svém sázkařském účtu k dispozici 7.500 Kč (či 300 €) k sázení.

Akce platí od 1.března 2015 do 31.března 2015.

Doporučte tuto akci dalším kamarádům

Doporučte tuto akci dalším kamarádům, kteří mají zájem o online sázení a rádi by získali basu piva zdarma.
Za každé dva doporučené kamarády, kteří akce využijí a splní podmínky pro získání bonus získáte nárok opět na bonus basa piva zdarma.

 

Přidej komentář

Nejdříve se musíte přihlásit pro přidání komentáře.